[操作疑難] 屋企啱啱裝修完,唔見左PCCW條籃綠頭光纖線

屋企啱啱裝修完,唔見左PCCW條籃綠頭光纖線,問過CS話要俾$680做重新安裝.....
請問條線係街有無得買返????
thx a lot

高登(樓上)博X見過
應該可造

TOP

屋企啱啱裝修完,唔見左PCCW條籃綠頭光纖線,問過CS話要俾$680做重新安裝.....
請問條線係街有無得買返???? ...
skf927 發表於 2014-6-25 12:31

~Quote from 資料由會員"3K" 提供~

http://www.go4fiber.com/patchcord_configurator/configurator.aspx

Type of patchcord:  Singlemode (LSZH cable)   *LSZH 係低煙無毒,普通Singlemode便少少
Connector #1:  SC/UPC
Connector #2:  SC/APC
Cable:   9/125um singlemode, simplex, 3.0mm cable    *3mm 最厚皮 , 耐用d , simplex 係指單芯
Length of Cable:  自定 meter  


~Quote from 資料由會員"3K" 提供~


(由 HKEPC Android 手機版 發出)

TOP

真係唔知點解尐裝修佬好鍾意剪光纖...

TOP

真係唔知點解尐裝修佬好鍾意剪光纖...
MirageKnight 發表於 2014-6-25 19:45



    阻住做野咪要剪,點知剪完係駁唔返

TOP

真係唔知點解尐裝修佬好鍾意剪光纖...
MirageKnight 發表於 2014-6-25 19:45



    扣返佢錢

TOP

高登展昇對面有賣
不過你要講明咩ISP,PCCW同HKBN條FIBER有小小分別

TOP